סוגי קידוח

קידוחי בובקט

קידוחי בובקט הם קידוחים אשר מבוצעים בעזרת מכשיר הבובקט שהוא למעשה מכשיר הנדסי משוכלל אשר בעזרתו מבצעים מגוון רחב של עבודות עפר וקידוחים מיוחדים. הבובקט הוא בעצם "מיני מחפרון" וכשמו כן הוא, הוא כלי אשר בעזרתו ניתן לבצע עבודות של חפירות וקידוחי בורות שונים ולכן בעבודות בנייה ועפר שונות במיוחד במקומות קטנים או קשים לגישה ישנו צורך חשוב בשילוב כלי זה. מדובר בכלי יעיל מאוד וכלי אשר במקרים רבים לא ניתן לבצע את העבודה בלעדיו, דבר אשר הפך אותו לכלי פופולארי ומבוקש מאוד. בין היתר, בן שלום קידוחים מבצעים עבודות של קידוחי בובקט בהתאם לצורכי הלקוח ועל פי המטרה לשמה הוא זקוק לאותו הקידוח.

שימושים רבים ומגוונים

קידוחי בובקט הם קידוחים בהם משתמשים כבר הרבה שנים, שלא לומר עשורים, קבלני בניין רבים, קבלני עפר ומהנדסים אשר מבינים את היתרונות הרבים של הכלי ומבינים כי בלעדיו לא יוכלו לבצע עבודות קידוח כאלה בצורה הטובה ביותר ולהגיע לאותן התוצאות. בעזרת הבובקט ניתן לבצע עבודות קידוח במגוון רחב מאוד של אתרים מסובכים, ולא נגישים כמו חצרות, מתחת לקווי חשמל, מרתפים, בצמוד לקירות וכיוצא באלה. השימושים הרבים אשר ניתן להגיע אליהם בעזרת הבובקט אלו הם שהפכו אותו לכל כך פופולארי וכל כך מבוקש בקרב אנשים רבים.

ההבדלים בין בובקט ומיני בובקט

כיום בתחום קידוחי בובקט ניתן למצוא שני שמות שונים אך דומים של מכשירים – הבובקט והמיני בובקט. כמובן, בדיוק כמו השם שלהם, ההבדל העיקרי בין השניים הוא הגודל שלהם. יחד עם זאת, מהגודל נגזרים גם הבדלים נוספים המשפיעים על אפשרויות ביצוע עבודה כזו או אחרת. המיני בובקט הוא בדיוק כמו הבובקט הרגיל אך המידות שלו הינן קטנות בהרבה מאחיו הגדול. היתרון של המיני בובקט הוא שניתן לבצע איתו עבודות גם במקומות קטנים אשר לא ניתן להגיע אליהם עם הבובקט הרגיל. במקומות כאלו, אשר בהן קשה מאוד לקדוח ללא מכשיר מקצועי, המיני בובקט עושה את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל ובאותה רמה של איכות, בדיוק כמו הבובקט הגדול יותר.

עבודה בהתאם לכל הכללים הנדרשים

עבודה של קידוחי בובקט היא עבודה אשר יש לבצע בהתאם למגוון רחב מאוד של כללים, כללים אשר לעיתים רבות אי עמידה בהם עלולה לגרום לאסון, מלבד העובדה שמדובר בעבירה על החוק. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אותן עבודות המבוצעות אצלכן הינן עבודות איכותיות המבוצעות בהתאם לכל החוקים בתחום, פנו אל בן שלום קידוחים אשר עוסקים בתחום של קידוחי הבובקט כבר זמן רב שם יכולים להעניק לכם את העבודה האיכותית ביותר והטובה ביותר ללא כל בעיה. בן שלום קידוחים הינם אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום, אנשי המקצוע אשר יכולים לבצע את עבודת קידוחי בובקט בצורה יותר טובה, יותר בטוחה ויותר מדוייקת. אלו סיבות מספיק טובות לכך שאנשים רבים כיום לא מתפשרים על פחות ובוחרים בן שלום קידוחים לביצוע עבודות קידוחי בובקט שונות. אין סיבה להתפשר על פחות, ויתכן מאוד שהעבודה לא תצא לשביעות רצונם של הלקוחות והמהנדסים אם עבודת הקידוח תבוצענה בצורה שאינה מקצועית, מה שיאפיל על עבודות הבנייה כולן ויהפוך אותן לעבודות הרבה יותר מסובכות, הרבה יותר קשות וסביר להניח כי בעבודות שכאלה ימצאו גם ליקויים חוסרים וסיכונים.

צרו קשר

הרצל 22, פתח תקווה
050-5269507 03-9319528
לחזור אליכם? השאירו פרטים:
בן-שלום קידוחים 2016Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY