בן שלום קידוחים מבצעים מגוון רחב של עבודות קידוח שונות עבור עבודות בנייה וחפירה שונות. צוות העובדים של בן שלום קידוחים פועלים יחד כבר תקופה ארוכה ויכולים להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי הטוב ביותר בתחום עבודות הקידוחים השונות. לכן, ניתן למצוא היום חברות בנייה רבות שמקבלות שרות מהצוות של בן שלום קידוחים ולא מוכנות להתפשר על אף חברה אחרת. החברות הללו יודעות כי מבן שלום קידוחים הן מקבלות את השירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום, מהבחינה המקצועית, מבחינת האמינות ומבחינת שרות הלקוח, מה שמעניק להן יתרון רב בביצוע עבודותיהן, מקדם אותן והופך את העבודות אותן הן מבצעות להרבה יותר טובות.

התאמה לאופי העבודות

בכל אתר קידוח בו פועל הצוות של בן שלום קידוחים מבצעים התאמת מלאה של הציוד לאופי העבודה בשטח. החברה משתמשת בעזרת ציוד אשר מתאים לאופיו של אתר הבניה כמו הגודל שלו, דרכי הגישה אליו, השטח הבנוי ועוד. כדי ליצור את ההתאמה באופן מלא מחזיקים בבן שלום קידוחים ציוד מגוון, חדיש ומשוכלל ביותר, כך שבכל אתר עבודה, צוות העובדים מתאים את הציוד הנכון ביותר לסוג העבודה, על מנת לייעל את השימוש בו ולקדם את העבודה בצורה הטובה והבטוחה ביותר. בבעלות בן שלום קידוחים, בין היתר, מכונת קידוח מדגם 22-M המותקנת על משאית, מתקן קידוח שמורכב על מחפרון JCB ואשר נותן מענה לעבודות המבוצעות במקומות מסובכים לשם קידוח כלונסאות עמוקים (של עד 16 מ’) ובקטרים שונים (של עד 1 מ’), מכונה קטנה מאוד (הקטנה ביותר בארץ) אשר מותקנת על זחל זעיר ומיועדת למקומות מסובכים וקשים במיוחד, אשר הגישה אליהם הינה מסובכת. בעזרת ציוד הזה, וציוד נוסף אשר מתווסף על פי הצורך, מבצע הצוות המקצועי של בן שלום קידוחים קידוח כלונסאות בקטרים של 30 ס"מ עד 140 ס”מ. בנוסף מבצעים עבודות קידוח של כלונסאות עם הרחבות עד לקוטרשל 200 ס”מ.

צוות מיומן ומקצועי

הצוות המוביל של בן שלום קידוחים ידוע במיומנותו הרבה ובמקצועיותו המוכחת. צוות העובדים של בן שלום קידוחים הינו צוות בעל ניסיון רב מאוד בעבודות הקידוח, ניסיון אשר מאפשר לעובדים להתנהל תוך יעילות מבחינת קצב העבודה, איכותה, אפשרות של מתן פתרונות לבעיות הנובעות תוך כדי מהלך עבודות הקידוח וכן הענקת ייעוץ ופתרונות מתאימים ללקוחות ולאלו אשר מתעניינים בקבלת שירותי קידוח מבן שלום קידוחים. הידע והנסיון אותם צברו עובדי החברה, עם השנים, מאפשר להתקדם הלאה ביעילות ובבטחה כל העת ולהמשיך במתן שירות ובעבודה יעילה אצל כל לקוח וכל חברה, אליהם הם מגיעים.

מגוון רחב מאוד של עבודות קידוח

בן שלום קידוחים מבצעים קידוחי כלונסאות למגוון רחב של עבודות קידוח למטרות שונות:
  • קידוח כלונסאות ליסודות בניין (עבור בניינים, גשרים, עמודים וכיוצא באלה).
  • קידוח כלונסאות לקירות דיפון הידועים גם כקירות תומכים או קירות מגן.
  • קידוח בורות חלחול למי גשמים ובורת ספיגה.
  • קידוח לחיזוק יסודות עבור מבנים קיימים, לשם חיזוק בפני רעידות אדמה, מבוצע בעזרת קידוח בתוך מבנים קיימים ובסמוך להם (משתתפים בפרויקטים של תמ”א 38).

צרו קשר

הרצל 22, פתח תקווה
050-5269507 03-9319528
לחזור אליכם? השאירו פרטים:
בן-שלום קידוחים 2016Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY