קידוח כלונסאות דיפון

קידוח כלונסאות דיפון הינו קידוח שיש לבצע על מנת לתמוך בקירות של חפירות תת קרקעיות כדי שהאדמה לא תקרוס לתוך האיזור החפור, מה שעלול לגרום נזק לחפירה וסביבתה. כיום משתמשים לרוב בקידוחים לשם דיפון וכל מי שזקוק לקידוחים כאלה, שיקרא את השורות הבאות ויבין מדוע מדובר בעבודה כל כך חשובה. קירות דיפון הם למעשה הקירות אשר נוצרים כתוצאה מהתהליך של קידוח כלונסאות דיפון בו קודחים ברצף בורות באדמה להם מחדירים כלובי ברזל ואותם יוצקים בבטון.

שיטות בנייה שונות

כיום ישנן ארבע שיטות בנייה שונות אשר משתמשים בהן בעת ביצוע התהליך של קידוח כלונסאות דיפון. שיטות הבניה השונות מותאמות לסוג הקרקע, לתקציב ולגודל החפירה כך שלמעשה כל שיטה מותאמת למטרה בצורה הטובה ביותר. ארבעת השיטות הן :

חשוב לבחור אנשי מקצוע מומחים

ובכן, מדוע לבחור דווקא בבן שלום קידוחים על מנת לבצע את קידוח כלונסאות דיפון ? הצוות של בן שלום קידוחים הינו צוות בעל ניסיון וידע רב, הדרושים כדי לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה, המדוייקת והבטוחה ביותר. בן שלום קידוחים הינם בעלי מקצוע אשר ביצעו ומבצעים קידוח כלונסאות דיפון משך שנים רבות מאוד. בשנים הללו צברו ניסיון רב מאוד וכיום מבצעים עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, בן שלום קידוחים מצוידת בציוד המשוכלל והחדשני ביותר, שמאפשר לה לבצע את הקידוחים כמעט בכל תנאי שטח (צמוד לקירות, בתוך חצרות, מתחת לכבלי מתח חשמל ועוד), ללא כל בעיה וביעילות רבה. לכן, הבחירה בצוות של בן שלום קידוחים הינה בחירה בצוות איכותי, מקצועי וטוב, שיודע את העבודה ושיבצע עבורכם את עבודות קידוחי קירות הדיפון ברמה הגבוהה ביותר ולשביעות רצונכם המלאה .

צרו קשר

הרצל 22, פתח תקווה
050-5269507 03-9319528
לחזור אליכם? השאירו פרטים:
בן-שלום קידוחים 2016Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY